درباره ما

شرکت کشتیرانی دریا پرتوی گیتا فعالیت خود را از بدو تاسیس در سال ۱۳۹۴ به عنوان شرکت حمل و نقل دریایی در حوزه ی داخلی خلیج فارس آغاز کرد. این شرکت با در اختیار داشتن ۱۰ فروند شناور ملکی و چارتری، ارائه دهنده ی سرویس های منظم هفتگی حمل و نقل کانتینری در پهنای خلیج فارس می باشد.

شرکت دریا پرتوی گیتا با بهره گیری از پرسنل مجرب در واحد های عملیات و بازاریابی و فروش، متعهد به ارائه ی خدمات قابل اعتماد و حمایت مستمر از مشتریان خود است، همچنین ایجاد همکاری مستمر و پایدار با مشتریان به واسطه ارائه ی خدمات مناسب و نرخ رقابتی از اهداف اصلی این شرکت است.

شرکت دریا پرتوی گیتا با داشتن شبکه ای منحصر به فرد از همکاران با تجربه، با سرعتی بالا در حال گسترش فعالیت های حمل و نقل دریایی و ارائه ی خدمات در خور توجه به مشتریان ارزشمند خود است.

در زمینه ارائه خدمات فورواردری این شرکت روابط بسیار گسترده ای را با دیگر خطوط کشتیرانی ایجاد کرده است و از این رو قادر به ارائه خدمات خود در خور توجه، به مشتریان ارزشمند خود کرده است.هم اکنون این شرکت قادر است در زمینه حمل و نقل دریایی بهترین خدمات با رقابتی ترین نرخ ها را برای مسیرهای مختلف در جهان به صورت خرده بار و کانتینر در اختیار صاحبان صنایع و بازرگانان محترم قرار دهد.